V derbiju, ki je upravičil naziv, boljši Dobovec

8:53

Po 16. krogu v 1. slovenski futsal ligi je na vrhu lestvice Dobovec, ki je v derbiju za prvo mesto s 6:1 porazil Maribor. Dvorana v Rogaški Slatini je bila zasedena do zadnjega kotička. A gledalci v prvem polčasu niso videli niti enega gola. Gostje so bili celo za odtenek boljši tekmeci.

_L3U3550Prvi zadetek je nato dosegel kapetan Dobovca Rok Mordej, ki se je v peti minuti drugega polčasa najbolje znašel po podaji s kota. Kasneje je dodal še enega s strelom prek celotnega igrišča v prazna vrata. Kar tri gole je dal novinec in največja okrepitev Alen Fetić. S številko ena bodo Dobovčani lažje napadali naslov državnega prvaka, v Podčetrtku bodo v začetku marca gostili zaključni turnir slovenskega pokala.