Zlatorog znova v polfinalu

15:34

Košarkarji Zlatoroga so odigrali povratno četrtfinalno srečanje pokala Alpe Jadran z ekipo Egis Körmend z Madžarske. S prve tekme so lovili zaostanek treh točk, ki pa so jih že takoj izničili. Na glavni odmor so odšli s prednostjo štirinajstih točk. V zadnji četrtini so se preveč sprostili in gostje so uspeli resno ogroziti zmago in napredovanje Laščanov.

FA Sherpa

Dve minuti do konca srečanja so igralci Körmenda prišli zgolj na štiri točke zaostanka in gledalce v dvorani Tri lilije je čakala napeta končnica. Pri Zlatorogu je dvakrat, iz težkega položaja, ob koncu napada zadel Cleveland Thomas. Zlatorog je pod vodstvom trenerja Aleša Pipana (na sliki) zmagal z 89:81in se ponovno uvrstil v polfinale regionalnega tekmovanja. Marko Popović je dosegel 23 točk. Thomas 18, Imran Polutak pa 15.