Žilnik uspešno debitiral na velenjski klopi

8:35

V soboto sta bili odigrani dve tekmi 4. kroga v 1. slovenski nogometni ligi, obe, tako Aluminij – Rudar kot Mura – Maribor, sta se končali z izidom 1:1.

Nogomet Rudar:Celje, ekipa Velenja po golu - 22.8.2017 poslana nNa velenjski klopi je z oslabljenim moštvom uspešno debitiral celjski trener Jani Žilnik, v Kidričevem je pri vodilni ekipi lige iztržil točko. Gostitelji so povedli v 23. minuti, za »knape« je v 59. minuti izenačil Rijad Kobiljar, z izjemno natančno odmerjenim strelom z dvajsetih metrov v levi zgornji kot domačih vrat. To je zelo dobra popotnica za tekmo prihodnjo nedeljo z Olimpijo, za nov dvoboj z bržkone takrat vodilnim moštvom na lestvici. Rudar, Celje, Maribor in Sežana, ki so zbrali po tri točke, si delijo šesto do deveto mesto. V primeru današnje zmage Domžal bodo na repu razpredelnice.